O Firmie

Firma ENECO – Paweł Ziółkowski jest formą kontynuacji działalności gospodarczej prowadzonej od roku 1994 jako Zakład Usług Projektowych – Paweł Ziółkowski. W naszej kilkunastoletniej działalności przygotowaliśmy szereg koncepcji technologicznych i projektów zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych mobilizując w tym celu zespoły wysokiej klasy ekspertów, dostosowane do specyfiki realizowanych projektów.

Obecnie nasza działalność doradcza i projektowa skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw których nie stać na stałe utrzymywanie rozbudowanych służb technicznych w obszarach wsparcia wiodącego kierunku aktywności biznesowej. Ściśle współpracując z naszymi klientami jesteśmy w stanie sprawnie i za rozsądne wynagrodzenie realizować zadania którymi w dużych firmach zajmują się sztaby specjalistów.

Prezentując elastyczne i otwarte podejście do form współpracy z naszymi klientami, w różnego rodzaju projektach doradczych, dopuszczamy jako wynagrodzenie premię uzależnioną od efektów osiągniętych w wyniku wdrożenia proponowanych przez nas rozwiązań.

Jeśli zamieszczona na następnej stronie oferta ramowa Naszych usług wzbudzi Państwa zainteresowanie, proszę się z nami skontaktować za pośrednictwem bloga, e-mailem: [email protected] lub telefonicznie pod numerem 502 504 244.

Zapraszam do współpracy.

Paweł Ziółkowski – Właściciel ENECO